דף הבית על המחבר לקנייה הפעלות לילדים צור קשר
לכל מאן דבעי,

סופר הילדים עומר קיסרי הגיע לבית ספרינו בתאריך: ה- 21/5/2014 והעביר שתי הפעלות נפלאות לתלמידים אוטיסטים ועל רצף האוטיזם. הפעלה ראשונה הייתה לשכבה הצעירה, כיתות א'-ג' בעקבות הספר:"ירקות הקסם". עומר סיפר את הסיפור באמצעות "פנס הקסם", אחר כך התלמידים שרו את "הימנון הירקות"- שירים מקוריים בנושא ושוחחו על חשיבות אכילת ירקות לגופינו. עומר העביר את ההפעלה ברגישות רבה וכבוד גדול לילדים. ההפעלה הייתה חוויתית, מהנה ומעניינת. האיורים בסיפור ריתקו את הילדים והשאירו בהם חוויה חיובית וכפית של אכילת ירקות. ההפעלה השניה הייתה לשכבה הבוגרת, כיתות ד'-ו' בעקבות הספר:"בלשי החיות ותעלומת הכתר". עומר הקריא את הסיפור בפני התלמידים ואחר כך שוחח עימם על הערכים המוצגים בסיפור. התלמידים התעניינו מאוד בסיפור, שאלו שאלות מעניינות, בלשו וחקרו כמו בלשי החיות ואהבו במיוחד את האיורים שבסיפור. בסוף ההפעלה כל תלמיד בחר לעצמו דמות אחת מתוך בלשי החיות שהכי אהב, צבע את הדמות ולקח איתו הביתה "חלק" מהסיפור. עומר היה קשוב לתלמידים במהלך השיחה וההפעלה, היה סבלני ומאיר פנים לכל תלמיד. לאור מה שכתבתי, אני ממליצה לכם בחום על שתי ההפעלות:" ירקות הקסם", ו"בלשי החיות ותעלומת הכתר" של הסופר עומר קיסרי.

אורטל חכימי- אחראית ספריה בית ספר "קשתות" מועצה אזורית מנשהאירית-גננת בגן "ניצן" - רמת-גן

פעילות מקסימה, איכותית ובעלת ערך.
עומר בעל גישה חמה ואוהדת לילדים, הביא ירקות בשפע, היה סבלני ודייקן. הסיפור נפלא , האיורים מרהיבים.
והחשוב ביותר לא הייתה אוירה של מיסיונריות או הטפה לאכילת ירקות, הייתה אוירה של : איזה כף לאכול ירקות .
איריס קאופמן

עומר בהצלחה, הפעילות שהעברת בגן שלנו של גילאי 3-6 הייתה מהנה חינוכית ויצירתית.
תודה על ההשקעה. לדברי ההורים הילדים חזרו הביתה דיברו על הירקות ונרשמה עלייה במפלס אכילת ירקות בבתיהם.
הצלחת ובגדול להעביר את המסר.
מחכה להפעלה גם השנה.

תודה איריס גננת משמרות


דנה שכביץ- וסרמן

לאחר שקראתי את הספר ולאחר שהקראתי את הספר לבת שלי נועה אוכל לומר שהספר מרתק, מעניין,, כתוב בצורה ציורית להפליא שהבת שלי כל כך אהבה.
הציורים כל כך מוחשיים שהיא לא הפסיקה לשאול אותי על כל הירקות שיש בספר.
היא הולכת עם הספר לכל מקום אפשרי ומראה אותו לכל מי שניקרה בדרכה.
ישר כח עומר על כתיבת הספר ואנחנו מצפים לעוד!!!!!!!!!!!!!

רחל יפה ושרית מזור- צהרון שקמה ביה"ס ניצנים שוהם

ילדים ברובם ומטבעם אינם מרבים לאכול ירקות. לפני למעלה מ- 6 ירחים התפרסמה כתבה שאמורה הייתה להדליק אור אדום אצלנו ההורים, , הגננות והעובדות עם ילדים – הכתבה העלתה למודעות את הסכנות הצפונות באי אכילת ירקות בכלל וירקות טריים בפרט.
אני העובדת עם ילדי גן וכתה א' נזעקתי ואז נזכרתי בספר שרכשתי זמן מה קודם הכתבה ושמו ירקות הקסם שכתב עומר קיסרי.
גייסתי את הספר לעזרתי על מנת "לעשות נפשות" לירקות שנמצאים בשפע על שלחננו אולם ילדינו ממעטים לאכול מהם, במקרה הטוב. הקראת הספר עשתה את שלה והילדים, הפלא ופלא סיימו את צלחות הירק שעל השלחן ובקשו עוד... ואז הבריק בי הרעיון לרכוש את הספרים עבור 35 הילדים שבצהרון שלנו, לרגל יום המשפחה הממשמש ובא ואכן כך היה.
במקביל אף הזמנו את כותב הספר לקיים אצלנו סדנה בנושא, להשלמת התמונה. התגובות המעודדות לא איחרו לבוא ואני תקווה שלכדנו 2 צפרים במחי אחד – התועלת שזה הביא לילדים שלנו בצהרון ושהמחווה שאנו עשינו למען ילדינו הכתה הדים.
אני ממליצה בכל פה.